Ceea ce începe prost…
… se termină şi mai prost, spune una din legile lui Murphy. Campania preşedintelui a început foarte prost, cu un interviu neinspirat la Realitatea Tv. Desigur, înainte mai fusese întâlnirea de la GDS, numai că impactul electoral al acesteia este nul aşa că nu are rost să discutăm despre ceea ce s-a întâmplat acolo. Însă interviul de la Realitatea TV este de departe cea mai lamentabilă prestaţie a preşedintelui.