Posted inPolitichii economice
eFactura după o lună
Premise: pentru facturare, folosesc o aplicație dezvoltată de mine care se integrează cu sistemul ERP (programul de contabilitate, dar toate se descriu acum ca ERP :) ) pe care îl…
Blogărind din 2005